Klubowe Zawody Strzeleckie 7-8.04.2018

DSCF4653

W dniach 7-8 kwietnia na strzelnicy Walter zostaną przeprowadzone Klubowe Zawody Strzeleckie. Przypominam że w tym roku obowiązuje elektroniczna rejestracja na zawody znajdująca się w zakładce Zawody.

Klubowe zawody strzeleckie, Konkurencje skrócone:

Pcz-10 : Pistolet centralnego zapłonu , bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 2 min, tarcza TS-4, ilość strzałów 10 (bez strzałów próbnych), postawa stojąc, z wolnej ręki.

Pistolet bojowy 10 : Pistolet centralnego zapłonu  , bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 1 min, tarcza 23p ( popiersie z pierścieniami), ilość strzałów 10 (bez strzałów próbnych), postawa stojąc, z wolnej ręki.

Szybka dziesiątka: Karabin centralnego zapłonu, 10 strzałów do tarczy papierowej 23p (bez strzałów próbnych), czas 1 min, odległość 50 m, postawa stojąc. Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze mechaniczne otwarte.

Karabin centralnego zapłonu 10: 10 strzałów do tarczy papierowej ,tarcza TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 2 min, odległość 50 m, postawa stojąc. Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze mechaniczne otwarte.