Klubowe Zawody Strzeleckie!!!

20170409-DSC_3751 (Kopiowanie)

W dniach 12-13 sierpnia na strzelnicy klubu Walter odbędą się Klubowe Zawody Strzeleckie, tym razem strzelamy następujące konkurencje strzeleckie:

1. Sobota od godziny 15:30 do 21:00;
  2. Niedziela od godziny 10:00 do 14:00;
  • Pistolet Sportowy -10 : Pistolet bocznego zapłonu , bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 2 minuty, strzelane w jednej  serii, z obowiązkowa wymianą magazynka, tarcza TS-4, ilość strzałów 10 , postawa stojąc, z wolnej ręki.
  • Pistolet bojowy 10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 1 min, tarcza 23p ( popiersie z pierścieniami), ilość strzałów 10 (bez strzałów próbnych), postawa stojąc, z wolnej ręki. Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w kolbę.
  • Karabin Centralnego Zapłonu -10 : Karabin centralnego zapłonu, 10 strzałów do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 2 min, odległość 25 m, postawa stojąc. Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze mechaniczne.
  • Szybka Dziesiątka: Karabin centralnego zapłonu, 10 strzałów do tarczy papierowej 23p (bez strzałów próbnych), czas 1 min, odległość 25 m, postawa stojąc. Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze mechaniczne.
  • Strzelba gładkolufowa; 10 strzałów ocenianych w dwóch seriach po 5 strzałów (bez strzałów próbnych), czas obydwu serii po 1 min, tarcza TS3/2, odległość 25 m, postawa stojąca, amunicja breneka.