Kurs Instruktorów Strzelectwa -Gdynia!.

legitka

W miesiącu sierpniu bieżącego roku Klub Strzelecki Walter wraz z Ośrodkiem Szkolenia COMMANDO organizuje kurs instruktorów strzelectwa.

Kurs Instruktora Sportu Strzeleckiego składa się z części ogólnej instruktora obejmującej metodykę prowadzenia szkoleń strzeleckich oraz z części specjalistycznej dotyczącej prowadzenia strzelań i techniki  posługiwania się bronią palną.

Zajęcia ogólne i specjalistyczne odbywać się będą na obiektach szkoleniowych Klubu Walter i Centrum Szkoleń Strzelecko Taktycznych SKORPION.

Kadra prowadząca kurs to praktycy, w części specjalistycznej,osoby z doświadczeniem zawodowym w wykonywaniu  zawodu instruktora strzelectwa, natomiast w części ogólnej specjaliści działający na rzecz podniesienia wydolności fizycznej  u osób trenujących strzelectwo.

Kurs będzie prowadzony systemem weekendowym:

Osoby zainteresowane udziałem w kursie otrzymają szczegółowe plany kursu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pytania proszę kierować na waltergdynia@o2.pl