Kurs „PROWADZĄCY STRZELANIE”

W dniach 11-12 lipca 2015r Klub Walter organizuje kurs na „Prowadzącego Strzelanie”. Program kursu zatwierdzony i opracowany zgodnie z regulaminem PZSS. Warunki wzięcia udziału w kursie zawarte są w regulaminie uzyskiwania uprawnień prowadzącego strzelanie.Regulamin uzyskiwania uprawnień prowadzącego strzelanie

Szkolenie będzie przeprowadzone w Gdyni ul: Armii Krajowej 46 na terenie uczelni WSKS. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu swoją kandydaturę proszę zgłaszać na waltergdynia@tlen.pdo środy 08.07.2015r. Liczba miejsc ograniczona.

Po spełnieniu wymogów regulaminu uzyskiwania uprawnień prowadzącego strzelanie oraz po odbyciu kursu każdy uczestnik szkolenia otrzyma dwa dokumenty:

– Legitymacje prowadzącego strzelanie i zaświadczenie o odbytym szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wg. wytycznych ERC.