Licencje zawodnicze – na 2019r.

Od dnia 13 listopada rozpoczynamy składanie wniosków o wydanie licencji zawodniczej na rok 2019. Czynność należy wykonać dwu etapowo:

1. Etap pierwszy: należy zalogować się do portalu PZSS, po zalogowaniu wchodzimy w zakładkę Licencje i Patenty następnie wybieramy przedłuż licencje. Po otwarciu się strony ponownie naciskamy przedłuż licencje ,zaznaczamy zakres licencji (P K S) i naciskamy wyślij wniosek.
  2. Etap drugi:  pobieramy Wniosek o przedłużenie licencji zawodniczej    i uzupełniamy dane we wniosku. Poprawnie wypełniony wniosek wraz z kwotą           ( 75zł) za przedłużenie licencji na 2019 rok dostarczamy do klubu!!!!

Nie wykonanie powyższych zaleceń będzie skutkowało odmowa wydania licencji zawodniczej. Proszę nie dokonywać żadnych przelewów!!!!