Licencje Zawodnicze na 2020 rok!!!

Od dnia 23 listopada rozpoczynamy składanie wniosków o wydanie licencji zawodniczej na rok 2020. Procedurę należy wykonać dwu etapowo:

1. Etap pierwszy: należy zalogować się na własne konto w portalu PZSS , po zalogowaniu wchodzimy w zakładkę Licencje i Patenty następnie wybieramy przedłuż licencje. Po otwarciu się strony ponownie naciskamy przedłuż licencje ,zaznaczamy zakres licencji (P K S) i naciskamy wyślij wniosek.
  2. Etap drugi:  pobieramy Wniosek o przedłużenie licencji zawodniczej    i uzupełniamy dane we wniosku. Poprawnie wypełniony wniosek wraz z kwotą           ( 75 zł) za przedłużenie licencji na 2020 rok dostarczamy do klubu !!!! ( Strzelnica wtorki -czwartki 18:00-20:0)
  3. Wnioski z brakami formalnymi będą odrzucane!

Nie wykonanie powyższych zaleceń będzie skutkowało odmowa wydania licencji zawodniczej. Proszę nie dokonywać żadnych przelewów!!!!