Stowarzyszenie Strzeleckie

Licencje zawodnicze na 2023 rok.

Od dnia 23 października do 23 grudnia rozpoczynamy przyjmowanie wniosków o wydanie licencji zawodniczej na rok 2023. Procedurę należy wykonać w następujący sposób: pobieramy Wniosek o przedłużenie licencji zawodniczej ze strony klubu i uzupełniamy dane we wniosku. Poprawnie wypełniony wniosek wraz z opłatą licencyjną ( 75 ZŁ) za przedłużenie licencji na 2023 rok dostarczamy do klubu !!!! Proszę o staranne i czytelne wypełnienie dokumentu. Przypominamy, że we wniosku mogą znaleźć się tylko zawody które rozgrywane były w konkurencjach w:

1. strzelectwie sportowym

2. strzelectwie długodystansowym

3.strzelectwie westernowym

4. strzelectwie czarnoprochowym i historycznym strzelectwie kurkowym

5. strzelectwie dynamicznym

  • w zawodach zamieszczonych w kalendarzu imprez PZSS lub wojewódzkiego związku strzelectwa sportowego

w zawodach, na których był obecny obserwator wojewódzkiego ZSS lub PZSS.

Dla wyjaśnienia sprawy zasadności wymogu składania winsoku w formie papierowej przez zawodnika o wydanie licencji zawodniczej , R E G U L A M I N PRZYZNAWANIA I POZBAWIANIA LICENCJI ZAWODNICZYCH UPRAWNIAJĄCYCH DO UCZESTNICTWA WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM W DYSCYPLINACH WCHODZĄCYCH W SKŁAD SPORTU STRZELECKIEGO w rozdziale II § 7 pkt 7. nakazuje klubowi posiadanie dokumentacji potwierdzającej fakt spełnienia wymogów co do wydania licencji zawodniczej.

Wnioski z brakami formalnymi będą odrzucane do ponownego wypełnienia! Po weryfikacji papierowej wersji wniosku nastąpi złożenie i akceptacja wniosku elektronicznego. Proszę nie dokonywać żadnych przelewów!!!! na konta PZSS i WZSS

Chcesz otrzymywać powiadomieniach o ogłoszeniach?

Archiwa