Otwarcie Sezonu Strzeleckiego 2020 !!!!

W dniu 04.01.2020 r. na strzelnicy CSST Skorpion w Kornem organizujemy zajęcia strzeleckie dla Klubu WALTHER pod kryptonimem  „Sezon strzelecki 2020” Najwyższy czas wydmuchać pajęczyny z lufy !!!!!! Rozpoczecie zajęć godzina 11:00 na osi strzeleckiej 150m. Posiadacze broni zabierają pistolet + karabinek wraz z wyposażeniem oraz amunicję. ( na cały zakres szkolenia I etapu potrzeba 200nb pistolet + 200 nb karabin). Koszt udziału 100zł.

Szkolenie będzie prowadzone w dwóch etapach.

Etap I – 11:00 -15:00 szkolenie pistoletowo karabinowe ( strzelania sytuacyjne, ruch, zmiana postawy).

Etap II- 15:30 -18:00 szkolenie pistoletowo karabinowe ( w ograniczonej widoczności , przy sztucznym oświetleniu).

Ze względu na sprawy organizacyjno logistyczne osoby zainteresowane udziałem w w/w przedsięwzięciu, proszę o dokonanie rejestracji za pomocą strony www. Takie same procedury jak przy rejestracji na zawody.