Otwarte Zawody Strzeleckie 08.08.2020

W dniach 08.08.2020 na strzelnicy Walther zostaną przeprowadzone  Zawody Strzeleckie.

Przypominam że,  obowiązuje elektroniczna rejestracja na zawody znajdująca się na stronie klubu w zakładce Zawody.

Podczas zawodów strzelamy następujące konkurencje: konkurencje oznaczone gwiazdką (*) wliczają się w roczną punktację o nagrodę główną.

(*)Pistolet CZ 10 : Pistolet centralnego zapłonu  , bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 1 min, tarcza TS-4, ilość strzałów 10 (bez strzałów próbnych), postawa stojąc, z wolnej ręki.

(*)Pistolet Bojowy : Pistolet centralnego zapłonu  , bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 1 min, tarcza 23 p ( popiersie z pierścieniami), ilość strzałów 10 (bez strzałów próbnych), postawa stojąc, z wolnej ręki.

(*)Karabin dynamiczny CZ 10: Karabinek samopowtarzalny , 10 strzałów do tarczy 23p ( popiersie z pierścieniami), czas 1 minuta, odległość 25m. Postawa stojąca z wolnej reki. Przyrządy celownicze dowolne, postawa stojąc, z wolnej ręki

(*)Karabin CZ 10: 10 strzałów do tarczy papierowej ,tarcza TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 2 min, odległość 25 m, postawa stojąc. Przyrządy celownicze dowolne.

(*)Strzelba Gładkolufowa 10: dowolna strzelba w kalibrze 12 z ręcznym przeładowaniem bez kolimatora, strzelby półautomatyczne są dozwolone. Ilość potrzebnej amunicji (Breneka) – 10 szt. Strzelane w dwóch seriach po 5 strzałów do tarczy TS-9. Czas na każdą serie 1 minuta, odległość 25 m.