Stowarzyszenie Strzeleckie

Otwarte Zawody Strzeleckie 09.10.2021r.

W dniach 09-10.10.2021 r. na strzelnicy WALTHER w Gdyni i Ośrodku Szkolenia Ogniowego Walter w Bieszkowicach zostaną przeprowadzone Klubowe Zawody Strzeleckie. W jednym dniu można zaliczyć osiem osobo startów niezbędnych do przedłużenia licencji zawodniczej na 2022r.

Gdynia: 09.10.2021r. SOBOTA :Rozpoczęcie godzina 10:00. Strzelamy cztery osobo-starty: 2 x pistolet, 2 x strzelba. Przypominam o obowiązku rejestracji elektronicznej na zawody w Gdyni.

Bieszkowice: 09.10.2021r. SOBOTA Rozpoczęcie 14:30-17:00 Strzelamy 4 x karabin.

Konkurencje strzeleckie rozgrywane w m. Gdynia.

Pistolet centralnego zapłonu-10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 3 min, odległość 25 m, postawa stojąc, z wolnej ręki, dopuszcza się trzymanie broni oburącz.

Pistolet dynamiczny -10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąc, dopuszcza się trzymanie broni oburącz. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie pistoletu, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 5 sek. karne.

Strzelba gładkolufowa 7: dowolna strzelba w kalibrze 12 z ręcznym przeładowaniem bez kolimatora, strzelby półautomatyczne są zabronione. Ilość potrzebnej amunicji – 7 szt. (kula) Strzelanie do tarczy papierowej TS-9 (bez strzałów próbnych), czas 3 min, odległość 25 m, postawa stojąca.

 Strzelba Dynamiczna; dowolna strzelba w kalibrze 12 z ręcznym przeładowaniem bez kolimatora, strzelby półautomatyczne są zabronione. Ilość potrzebnej amunicji – 8 szt. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie strzelby (magazynka), zgłoszenie gotowości. Zabrania się stosowania szybko ładowaczy. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy ostrzelać w ustalonej kolejności 8 poperów. Kolejność celów (licząc od strony lewej): poper Nr 1, Nr 2, Nr 3,…..Nr8,  Do każdego popera można oddać tylko jeden strzał. Strzelanie na czas, za każdy nietrafiony poper dolicza się 5 sek. karnych.

Konkurencje m.BIESZKOWICE :

Karabinek sportowy-10 : Karabinek bocznego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-1 (bez strzałów próbnych), czas 3 min, odległość 25 m, postawa stojąca z wolnej ręki.

Karabinek dynamiczny -10 : Karabinek bocznego zapłonu semi-auto, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąca z wolnej reki. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie karabinka, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 5 sek. karne do czasu konkurencji.

Karabin centralnego zapłonu 10: 10 strzałów bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 3 min, odległość 25 m, postawa stojąc, z wolnej ręki Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze mechaniczne otwarte.

Karabin dynamiczny 10: Karabin centralnego zapłonu semi-auto, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąca bez podpórki. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie karabinu, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 5 sek. karne do czasu konkurencji.

Chcesz otrzymywać powiadomieniach o ogłoszeniach?

Archiwa