Otwarte Zawody Strzeleckie: 13-14.06.2020.

W dniach: 13 czerwca na strzelnicy Walther  w Gdyni i 14 czerwca  w Ośrodku Szkolenia Ogniowego Walter w Bieszkowicach  zostaną przeprowadzone Zawody Strzeleckie.

Przypominam że,  obowiązuje elektroniczna rejestracja na zawody znajdująca się na stronie klubu w zakładce Zawody.

Podczas zawodów strzelamy następujące konkurencje: konkurencje oznaczone gwiazdką (*) wliczają się w roczną punktację o nagrodę główną.

W dniu 13.06.2020 Strzelnica Gdynia :

Strzelba Dynamiczna; dowolna strzelba w kalibrze 12 z ręcznym przeładowaniem bez kolimatora, strzelby półautomatyczne są zabronione. Ilość potrzebnej amunicji – 8 szt. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie strzelby (magazynka), zgłoszenie gotowości. Zabrania się stosowania szybko ładowaczy. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy ostrzelać w ustalonej kolejności 3 popery. Kolejność celów (licząc od strony lewej): poper Nr 1 trzy strzały, Nr 2 dwa strzały, Nr 3 trzy strzały. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w poper dolicza się 5 sek. Karnych

(*)Strzelba Gładkolufowa 10: dowolna strzelba w kalibrze 12 z ręcznym przeładowaniem bez kolimatora, strzelby półautomatyczne są dozwolone. Ilość potrzebnej amunicji (Breneka) – 10 szt. Strzelane w dwóch seriach po 5 strzałów do tarczy TS-9. Czas na każdą serie 1 minuta, odległość 25 m.

W dniu 14.06.2020 w OSO Walter -Bieszkowice:

(*)Pistolet dynamiczny -10 : Pistolet bocznego zapłonu. 10 strzałów , do tarczy papierowej 23p , czas 1 min, odległość 25 m, postawa stojąc, dopuszcza się trzymanie broni oburącz.

(*)Pistolet PSP 20 : Pistolet bocznego zapłonu  , bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 5 min, tarcza TS-4, ilość strzałów 20 (bez strzałów próbnych),strzelane w dwóch seriach po 10 strzałów. postawa stojąc, dopuszcza się trzymanie broni oburącz..

(*)Karabinek dynamiczny: Karabinek bocznego zapłonu samopowtarzalny , 10 strzałów do tarczy 23p ( popiersie z pierścieniami), czas 1 minuta, odległość 25m. Postawa stojąca z wolnej reki. Przyrządy celownicze mechaniczne, postawa stojąc, z wolnej ręki

(*)Karabin KSP 20: 20 strzałów do tarczy papierowej, tarcza TS-4 (bez strzałów próbnych), strzelane w dwóch seriach po 10 strzałów. czas I serii 3 min, czas II serii 32 min, odległość 25 m, postawa stojąc. Przyrządy celownicze mechaniczne.