Szkolenie na PROWADZĄCEGO STRZELANIE 29-30.06.2024 R.

W dniach 29-30 czerwca 2024 r. Klub Strzelecki WALTHER Gdynia organizuje  szkolenie na   Prowadzącego Strzelanie w oparciu o przepisy PZSS.

Warunki uczestnictwa w kursie przez kandydata to: ukończone 21 lat,

oraz posiadanie jednego z poniższych :

• patent strzelecki lub
  • pozwolenie na broń lub
  • dopuszczenie do posiadania broni i licencję trenera lub
  • dopuszczenie do posiadania broni i licencję sędziego lub
  • dopuszczenie do posiadania broni i licencję zawodnika
  • osoba nie spełniająca któregoś z warunków w w/w punktach , może otrzymać uprawnienie
    prowadzącego strzelanie jeżeli jest pracownikiem służb mundurowych i posiada przydzieloną
    broń służbową lub była pracownikiem tych służb i posiada legitymację osoby dopuszczonej
    do posiadania broni.

Koszt szkolenia 550 zł brutto w tym wliczone jest 100 zł za wydanie plastikowej karty uprawnień. Rozpoczęcie zajęć o godzinie 08:00, miejsce szkolenia strzelnica w Bieszkowicach. Proszę o punktualne przybycie oraz dostosowanie ubioru do warunków atmosferycznych. Link z planem dojazdu na obiekt: http://stowarzyszenie.waltergdynia.pl/dojazd-do-strzelnicy-w-bieszkowicach/ Kandydatury proszę zgłaszać na adres waltergdynia@o2.pl lub telefonicznie 724626199 do dnia 27.06.2024 r.

Masz jakieś wątpliwości zadzwoń wyjaśnimy czy spełniasz wymagania i czy to szkolenie jest dla Ciebie.