Szkolenie strzeleckie -BLOS.

W dniu 15 września ( sobota) w godzinach 10:00 do 18:00 na strzelnicy w m. Świetlino odbędzie się całodzienny trening strzelecki wraz ze szkoleniem z elementów systemu BLOS. ( Eatap I pistolet). Udział w treningu jak i szkoleniu BLOS proszę zgłaszać za pomocą rejestracji elektronicznej przez stronę klubu. W zgłoszeniu proszę uwzględnić zapis ” z własną bronią” lub „bez broni”. Zajęcia przewidziane dla osób z bronią i bez broni. Koszt szkolenia dla osób z własna bronią 100zł, dla osób bez broni 150zł + wystrzelana amunicja po stawkach klubowych. W razie pytań proszę pisać lub dzwonić.

Współrzędne strzelnicy z portalu google maps: 54.590393, 17.905581
Do Strzelnicy można dojechać od strony Bożego Pola (jeżeli jedziesz od Gdyni, to musisz skręcić w prawo przed przejazdem kolejowym i cały czas prosto), lub od Godętowa (jeżeli jedziesz od Lęborka, to musisz skręcić w lewo za fotoradarem i dalej kierować się na Kaczkowo).

Mapa dojazdu: