Szkolenie strzeleckie – pistolet bojowy!

DSCN3561W   dniu 24 września na strzelnicy CSST SKORPION w Korne w ramach rocznych zamierzeń stałych  klubu na 2016r zostanie przeprowadzone szkolenie strzeleckie z pistoletu bojowego oraz trening Strzelecki konkurencji TRAP-10. Szkolenie z pistoletu bojowego w szczególności przewidziane jest dla osób  chcących podwyższyć swoje umiejętności strzeleckie w pistolecie. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby nie posiadające własnej broni jaki i tez osoby z własną bronią. Osoby posiadające własną broń proszę zabezpieczyć sobie amunicje w ilości 200 szt oraz kaburę do posiadanej broni. Równolegle odbywać się będzie trening Strzelecki konkurencji TRAP-10 ze strzelby gładkolufowej. Rozpoczecie zajęć godzina 09:00, zainteresowane osoby proszę o potwierdzanie obecności na zajęciach. Szkolenie i trening strzelecki wyłącznie dla członków klubu Walter.