Trening strzelecki – Korne 04-05.11.2016r.

001

W dniach 04-05 listopada na strzelnicy CSST Skorpion zostało przeprowadzone szkolenie i trening strzelecki  dla członków klubu Walter.

4 listopada- szkolenie strzeleckie odbyło się w warunkach słabej widoczności przy użyciu sztucznego oświetlenia do celów podświetlany. Zajęcia trwały  do godziny 20:00.  Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych , uczestnicy szkolenia stawili się punktualnie w wyznaczonym miejscu i czasie.

5 listopada – odbyło się szkolenie przygotowawcze do patentu strzeleckiego, realizowany była też kontynuacja  szkolenia z pistoletu bojowego  oraz trening strzelecki TRAP.Zajęcia b trwały 7 godzin  od 09:00  do 16:00.

Dziękuje wszystkim uczestnikom  za wytrwałość , oraz wzorowe podejście do zajęć!!.