Warunki korzystania ze strzelnicy

Strzelnica dostępna jest dla członków klubu WALTER zgodnie z poniższym harmonogramem:

Lp. Dzień tygodnia Godziny otwarcia Członkowie klubu Uwagi
1. wtorek 18:00-22:00 z własną bronią
2. czwartek 18:00-22:00 bez broni
3. piątek 16:30-22:00 Po umówieniu się
4. sobota 10:00-16:00 Po umówieniu się

Uwaga : wtorki i czwartki są dniami klubowymi, korzystanie ze strzelnicy w tych terminach jest bezpłatne dla członków klubu WALTER. Pozostałe terminy 25zł/godzina. Jeżeli w dzień klubowy członek klubu chce zabrać na strzelnicę osobę nie będąca członkiem klubu, zobowiązany jest to uzgodnienia tego faktu z kierownikiem strzelnicy lub z pełniącym w danym dniu dyżur.

Uwaga na strzelnicy wolno używać tylko następujący rodzajów broni:

• bocznego zapłonu z lufami gwintowanymi do 6mm
  • centralnego zapłonu: pistolety i rewolwery do kalibru 11,43mm, karabiny i karabinki tylko na nabój pośredni ( 5,45×39, 5,56×45, 7,62×39)
  • gładkolufowej

BEZWZGLĘDNIE ZABRONIONE JEST PROWADZENIA STRZELANIA PRZEZ OSOBY NIE POSIADAJĄCE UPRAWNIEŃ PROWADZĄCEGO STRZELANIE.