Weekendowy trening ogniowy- Korne 08.07.2017r.

20170409-DSC_3751 (Kopiowanie)

Zgodnie z planem zamierzeń stałych klubu Walter na 2017r. w dniu 8 lipca na strzelnicy CSST Skorpion w Kornem odbędzie się całodniowy trening Strzelecki dla członków klubu Walter. Zajęcia odbędą się w II grupach szkoleniowych. Pierwsza trenuje od godziny 8:30 do 12:00. Druga Grupa trenuje od 12:30 do 16:00. Głównym tematem sobotnich zajęć Strzeleckich będzie strzelanie z pistoletów bojowych w rożnych postawach w ruchu na rożnych odległościach. ( strzelania dynamiczne-sytuacyjne na torze z przeszkodami) Podczas całego dnia będzie można zaliczyć trening z broni gładkolufowej, konkurencja TRAP, oraz stacjonarny trening z Pistoletu Sportowego.  O godzinie 12:00 przewidziana przerwa na ognisko. Zainteresowane osoby udziałem w treningu, proszę o potwierdzanie obecności na skrzynkę klubu.