• To wydarzenie minęło.

Turniej okolicznościowy.

15 sierpnia 2018 @ 10:00 - 15:00

Zawody:

Pistolet bojowy 10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 2 min, tarcza 23p ( popiersie z pierścieniami), ilość strzałów 10 (bez strzałów próbnych), postawa stojąc, dozwolone trzymanie broni oburącz.

Karabin bojowy 10 : Karabin centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 1 min, tarcza TS-4, ilość strzałów 10 (bez strzałów próbnych), postawa stojąc, z wolnej ręki. .

Strzelba Dynamiczna; dowolna strzelba w kalibrze 12 z ręcznym przeładowaniem bez kolimatora, strzelby półautomatyczne są zabronione. Ilość potrzebnej amunicji – 8 szt. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie strzelby (magazynka), zgłoszenie gotowości. Zabrania się stosowania szybko ładowaczy. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy ostrzelać w ustalonej kolejności 4 popery. Kolejność celów (licząc od strony lewej): popper Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4,  Do każdego popera trzeba oddać dwa strzały. Strzelanie na czas, za każdy nietrafiony poper dolicza się 5 sek. karnych.

Data:
15 sierpnia 2018