XIII Urodziny Klubu WALTHER

W dniu 28 kwietnia na strzelnicy OSO Walter w m. Bieszkowice odbyły się zawody w ramach obchodów XIII urodzin Klubu Walther. Zawody zorganizowane były w dwóch konkurencjach strzeleckich, pistolet sportowy 20 strzałów i karabin sportowy 20 strzałów. Klasyfikacja w zawodach wyglądała następująco:

W Pistolecie Sportowym czołowe miejsca zajęli:

1. MRÓZ Łukasz wynik: 171
  2. MRÓZ Marcin wynik: 153
  3. TYLIŃSKI Maksymilian wynik: 144

W Karabinie Sportowym czołowe miejsca zajęli:

1. MRÓZ Marcin wynik: 184
  2. GAWINEK Grzegorz wynik: 180
  3. BOBRUCKI Przemysław wynik: 179

W tym roku Nagrodę Główną  Puchar Prezesa Klubu WALTHER zdobył: MRÓZ Łukasz.

Ponadto w czasie trwa imprezy odbyła się wystawa broni zorganizowana przez sekcję kolekcjonerską Klubu Walther. Głównym organizatorem wystawy był szef Sekcji Kolekcjonerskiej Klubu Walther, wysokiej klasy znawca broni i rusznikarz Roman Głazik. Na wystawie można było zobaczyć miedzy innymi  takie egzemplarze broni jak: karabin MG 42, karabinek szturmowy STG 44, pistolet VIS wz. 35 i szereg innych ciekawych egzemplarzy broni z okresu II Wojny Światowej.

Serdecznie gratuluje wszystkim zwycięzcą i uczestnikom zawodów oraz składam serdeczne podziękowania dla nielicznej grupy osób która, była zaangażowana  w organizacje i pomoc przy realizacji w/w przedsięwzięcia.