XVII urodziny Klubu WALTHER Gdynia 23.04.2023r.

MAMY ZASZCZYT ZAPROSIĆ WSZYSTKICH CZŁONKÓW KLUBU WRAZ Z RODZINAMI NA PIKNIK ORAZ ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI XVII URODZIN KLUBU STRZELECKIEGO WALTHER !!! IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 23.04.2023 (niedziela) na strzelnicy OSO Walther w Bieszkowicach. Harmonogram pikniku strzeleckiego:

1. 10:00-12:00 Zawody strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu Walther Gdynia (cztery konkurencje strzeleckie Ksp-10, Psp-10, Pspdyn-10 , Kspdyn-10 )(zapisy przez zakładkę Rejestracja na zawody która zostanie uruchomiona 7 kwietnia).
  2. 11:00-12:00 Zawody dla dzieci i młodzieży. Ksp-10
  3. 12:30 Wręczenie pucharów i medali dla uczestników zawodów.
  4. 11:00 -13:00 Poczęstunek: grochówka, bigos  i kiełbaski z grilla.
  5. 14:30 Zakończenie imprezy.

Opis konkurencji zawodów:

Psp-10 : 10 strzałów ocenianych , czas serii 3 min, tarcza TS-4, odległość 25 m, postawa stojąc, dopuszczalne trzymanie broni oburącz. Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze mechaniczne, otwarte.

Pistolet dynamiczny -10 : Pistolet bocznego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąc, dopuszcza się trzymanie broni oburącz. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie pistoletu, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 5 sek. karne.

Ksp-10 : 10 strzałów ocenianych , czas serii 5 min, tarcza TS-1, odległość 25 m, postawa stojąc z wolnej reki. Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze (przeziernik)

Karabin dynamiczny 10 : Karabin bocznego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąc z wolnej reki. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie karabinka, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 5 sek. karne.

Ksp-10: 10 strzałów, strzelane w postawie stającej z podpórki do tarczy papierowej ,,junior,, ,czas nieograniczony, odległość do tarczy 5 m. (konkurencja dla dzieci i młodzieży)