Szkolenie pistoletowe 21.01.2023 r. -Korne.

W dniu 21 styczna 2023 r. na strzelnicy CSST Skorpion w m. Korne odbędzie się szkolenie z pistoletu centralnego zapłonu. Szkolenie będzie podzielone na dwa etapy. Etap pierwszy dedykowany jest dla osób bez doświadczenia lub osób które chcą odświeżyć swoje umiejętności. Temat: Pistolet bojowy podstawy obsługa i celne strzelanie. Drugi etap przewidziany jest dla osób z doświadczeniem które mają za sobą szkolenie z podstaw i dysponują własną bronią i wyposażeniem. Temat: Pistolet bojowy, zmiana postawy, silna i słaba strona, dysfunkcje broni.

Etap I : Rozpoczęcie 09:00, wymogi sprzętowe: pistolet + 2 magazynki, 200 szt. nb. Dla osób nie posiadających jeszcze własnego sprzętu, zabezpieczymy wyposażenie po wcześniejszym zgłoszeniu przez uczestnika takiej potrzeby. Liczba kompletów szkoleniowych ograniczona.

Etap II : Rozpoczęcie 12:00 wymogi sprzętowe: pistolet + 2 magazynki, kabura , ładownica , worek zrzutowy, 200 szt. nb.

Koszty uczestnictwa: szkolenie 150 zł , amunicja 1,2 zł za szt. ( 240 zł za pakiet).

Zapisy na szkolenia za pośrednictwem rejestracji elektronicznej znajdującej się na stronie klubu.