SZKOLENIE SNAJPERSKIE.

20150321_102844

Klub Strzelecki Walter wspólnie z Walter Szkolenia Strzelecko-Taktyczne w miesiącu sierpniu w terminie 18-20 sierpnia organizuje szkolenie snajperskie. Szkolenie to ma za zadanie nauczyć  podstaw, do samodzielnego rozpoczęcia treningów i strzelania  snajperskiego (długodystansowego). W ramach szkolenia odbędą się dwa bloki zajęć teoretyczno praktycznych.  W efekcie strzelec będzie posiadał podstawową wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, zarówno w doborze odpowiedniego wyposażenia, jak i samej techniki strzelania precyzyjnego na dużej odległości. Zajęcia będą prowadzone przez instruktora z olbrzymim plecakiem doświadczeń w tej tematyce. Zajęcia będą prowadzone z maksymalnie 12 osobową grupą szkoleniową. Koszt szkolenia 1 tys zł. W cenie kursu uwzględniona jest amunicja. Zainteresowane osoby proszę zgłaszać kandydatury na waltergdynia@o2.pl Dokładny plan zajęć zostanie rozesłany zakwalifikowanym uczestnikom szkolenia.