Stowarzyszenie Strzeleckie

III ZLOT KOLEKCJONERÓW BRONI : 09-10.06.2018r.

Informacja od Stowarzyszenie Zbrojownia.

„Miło nam poinformować o kolejnym, trzecim już Zlocie Kolekcjonerów Broni w Poznaniu, który odbędzie się na terenie Fortu VI (ul. Lutycka 115), koniec ul. Dojazd w dniach 9-10 czerwca 2018 roku.

Jest to edycja cyklicznej imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Zbrojownia oraz Fort Poznań- Event Place. To odpowiedź na zainteresowanie środowisk kolekcjonerskich i społeczeństwa tą tematyką i ma charakter imprezy otwartej, połączonej z piknikiem i zwiedzaniem podziemi Fortu VI.

Wezmą w niej udział kolekcjonerzy rozmaitej broni, obejmując  historyczną i współczesną broń palną, broń białą, myśliwską, gazową, pneumatyczną, czarnoprochową, wyposażenie wojskowe, repliki broni, przedmioty związane z technikami walki, odznaczenia i emblematy, książki, pojazdy wojskowe.

Bez broni masowego rażenia.

Podczas Zlotu odbędą się także  rekonstrukcje historyczne i dioramy, będzie można objechać fosę fortu zabytkowymi pojazdami wojskowymi, czynna będzie strzelnica pneumatyczna.

Liczba prezentowanej broni w zeszłym roku wyniosła ok. 750 egzemplarzy.

Serdecznie zapraszamy kolekcjonerów oraz firmy zainteresowane współpracą do udziału w Zlocie.

Wstęp dla Publiczności w sobotę w godzinach 10-18 , a w niedzielę w godzinach 10-16.

Bilety wstępu: normalne 12 zł, ulgowe 6 zł dla emerytów i młodzieży do 16 roku życia.

Zapraszamy do odwiedzenia nas z całymi rodzinami. Przygotowaliśmy zaplecze gastronomiczne, w tym kuchnię polową serwującą wojskową grochówkę, food trucki, napoje, specjalnie uwarzone na tą okazję piwo rzemieślnicze „Kolekcjoner”

Na naszej stronie internetowej http://www.fortpoznan.pl/ oraz na Facebooku https://www.facebook.com/poznan.eventplace  znajdziecie Państwo program imprezy, zasady uczestnictwa i zwiedzania, regulamin Zlotu.

Formularz zgłoszenia przez internet:

https://goo.gl/forms/TNrfpHKiLTVgjfHA3

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Zbrojownia

FortPoznan.pl

 

 

Chcesz otrzymywać powiadomieniach o ogłoszeniach?

Archiwa