Stowarzyszenie Strzeleckie

Klubowe zawody strzeleckie 05.09.2021r.

W dniach 05.09.2021 r. w Ośrodku Szkolenia Ogniowego Walter w Bieszkowicach zostaną przeprowadzone Klubowe Zawody Strzeleckie. Przypominamy o elektronicznej rejestracji na zawody.

Bieszkowice: 05.09.2021r. Niedziela. Rozpoczęcie 14:30-18:00 Strzelamy 2 x pistolet sportowy, 2 x karabinek sportowy.

Konkurencje m.BIESZKOWICE (rozgrywane w bocznym zapłonie) :

Pistolet bocznego zapłonu-20 : Pistolet bocznego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), strzelane w dwóch seriach po 10 strzałów, czas serii 3 min, odległość 25 m, postawa stojąc, z wolnej ręki, dopuszcza się trzymanie broni oburącz.

Pistolet dynamiczny -10 : Pistolet bocznego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąc, dopuszcza się trzymanie broni oburącz. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie pistoletu, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 5 sek. karne.

Karabinek bocznego zapłonu-10 : Karabinek bocznego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-1 (bez strzałów próbnych), czas 3 min, odległość 50 m, postawa leżąca,

Karabinek dynamiczny 10: Karabin bocznego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąc z wolnej reki. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie karabinka, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 5 sek. karne

Karabinek bocznego zapłonu 100m (mini long shot) : 10 strzałów bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 3 min, odległość 100 m, postawa leżąca z podpórki.

Chcesz otrzymywać powiadomieniach o ogłoszeniach?

Archiwa