Stowarzyszenie Strzeleckie

Klubowe Zawody Strzeleckie 08-09.12.2018r.

W dniach 08-09 grudnia na strzelnicy Walther zostaną przeprowadzone  ostatnie w tym roku Zawody Strzeleckie. Przypominam że,  obowiązuje elektroniczna rejestracja na zawody znajdująca się na stronie klubu w zakładce Zawody

Ponadto informuję że, osoby które będą chciały strzelić cały pakiet (6-8 ) powyżej pięciu  konkurencji rejestrują się tylko i wyłącznie na 8 grudnia ( sobota). Osoby które strzelają od 1 do 5 konkurencji rejestrują się w dowolnym wybranym przez siebie terminie.

Podczas zawodów strzelamy następujące konkurencje: konkurencje oznaczone gwiazdką (*) wliczają się w roczną punktację o nagrodę główną.

*Pistolet centralnego zapłonu-10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 2 min, odległość 25 m, postawa stojąc, dopuszcza się trzymanie broni oburącz.

*Pistolet bojowy 10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 1 min, tarcza 23p ( popiersie z pierścieniami), ilość strzałów 10 (bez strzałów próbnych), postawa stojąc, z wolnej ręki.

Pistolet sportowy-10 : Pistolet bocznego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 2 min, odległość 25 m, postawa stojąc, dopuszcza się trzymanie broni oburącz.

Pistolet dynamiczny -10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąc, dopuszcza się trzymanie broni oburącz. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie pistoletu, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 3 sek. karne.

*Karabin centralnego zapłonu 10: 10 strzałów bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 2 min, odległość 25 m, postawa stojąc, z wolnej ręki Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze mechaniczne otwarte.

*Karabin bojowy 10: 10 strzałów bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, , tarcza 23p ( popiersie z pierścieniami), czas 1 min, odległość 25 m, postawa stojąc, z wolnej ręki Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze mechaniczne otwarte.

Strzelba Dynamiczna; dowolna strzelba w kalibrze 12 z ręcznym przeładowaniem bez kolimatora, strzelby półautomatyczne są zabronione. Ilość potrzebnej amunicji – 8 szt. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie strzelby (magazynka), zgłoszenie gotowości. Zabrania się stosowania szybko ładowaczy. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy ostrzelać w ustalonej kolejności 8 poperów. Kolejność celów (licząc od strony lewej): popper Nr 1, Nr 2, Nr 3,…..Nr8,  Do każdego popera można oddać tylko jeden strzał. Strzelanie na czas, za każdy nietrafiony poper dolicza się 5 sek. karnych.

*Strzelba gładkolufowa; 10 strzałów ocenianych w dwóch seriach po 5 strzałów (bez strzałów próbnych), czas obydwu serii po 1 min, tarcza TS3/2, odległość 25 m, postawa stojąca, amunicja breneka.

Chcesz otrzymywać powiadomieniach o ogłoszeniach?

Archiwa