Konkurs Strzelecki-Edycja 2019 r.

Ogłaszam kolejna edycję konkursu  dla członków klubu Walther.  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich członków klubu niezależnie od stażu  i poziomu umiejętności.

Regulamin konkursu:„O nagrodę Prezesa Klubu Walther”

1. W konkursie może wziąć udział każdy członek klubu Walther;
  2. Warunkiem jest udział we wszystkich sześciu edycjach Otwartych  Zawodów Strzeleckich; (Edycje – luty, kwiecień, czerwiec, sierpień , październik , grudzień)
  3. O wygranej decyduje ilość punktów na którą składa się  suma punktów z wszystkich sześciu edycji Otwartych Zawodów Strzeleckich;
  4. Punktowane są  wyniki pięciu konkurencji strzeleckich rozgrywanych na każdych zawodach;
  5. Ogłoszenie wyników konkursu na Walnym Zebraniu w grudniu 2019 r.
  6. Nagrodami w konkursie są:
  • I miejsce karabinek centralnego zapłonu + kosmetyki strzeleckie
  • II miejsce Amunicja 9×19 2000 szt+ kosmetyki strzeleckie
  • III Amunicja 9×19 1000 szt + kosmetyki strzeleckie

Uwaga: jeżeli zwycięzca I, II,III miejsca będzie już posiadaczem powyższego sprzętu lub nie posiada pozwolenia na broń to nagroda zostanie zamieniona na inną tej samej wartości.