Stowarzyszenie Strzeleckie

Otwarte Zawody Strzeleckie 10.10.2020 r.

W dniu 10.10.2020 na strzelnicy WALTHER w Gdyni i Ośrodku Szkolenia Ogniowego Walter w Bieszkowicach zostaną przeprowadzone równolegle zawody strzeleckie.

Gdynia: Rozpoczęcie godzina 11:00. Strzelamy sześć osobo-startów: 2 x pistolet, 2 x karabin, 2 x strzelba. Przypominam o obowiązku rejestracji elektronicznej na zawody w Gdyni.

Bieszkowice: Rozpoczęcie 09:00. Strzelamy 2 x pistolet sportowy, 2 x karabin Bez rejestracji elektronicznej.

Proszę o uwzględnienie faktu, że ze względu na COVID 19 mogą być to ostatnie zawody w tym roku.

Konkurencje m.Gdynia:

Pistolet centralnego zapłonu-10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 2 min, odległość 25 m, postawa stojąc, z wolnej ręki, dopuszcza się trzymanie broni oburącz.

Pistolet bojowy dynamiczny -10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąc, dopuszcza się trzymanie broni oburącz. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie pistoletu, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 5 sek. karne.

Karabin centralnego zapłonu 10: 10 strzałów bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 2 min, odległość 25 m, postawa stojąc, z wolnej ręki Dopuszcza się strzelanie tylko z broni konstrukcyjnie wyposażonej w przyrządy celownicze mechaniczne otwarte.

Karabin dynamiczny 10: Karabin centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, strzelanie do gonga , strzelanie na czas, odległość 25 m, postawa stojąc z wolnej reki. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie karabinka, zgłoszenie gotowości. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy oddać w jak najkrótszym czasie 10 strzałów do gonga. Strzelanie na czas, za każde nietrafienie w cel  dolicza się 5 sek. karne

 Strzelba Dynamiczna; dowolna strzelba w kalibrze 12 z ręcznym przeładowaniem bez kolimatora, strzelby półautomatyczne są zabronione. Ilość potrzebnej amunicji – 8 szt. Przebieg konkurencji. Zajęcie stanowiska strzeleckiego, załadowanie strzelby (magazynka), zgłoszenie gotowości. Zabrania się stosowania szybko ładowaczy. Po Komedzie START, nie opuszczając wyznaczonego stanowiska należy ostrzelać w ustalonej kolejności 8 poperów. Kolejność celów (licząc od strony lewej): popper Nr 1, Nr 2, Nr 3,…..Nr8,  Do każdego popera można oddać tylko jeden strzał. Strzelanie na czas, za każdy nietrafiony poper dolicza się 5 sek. karnych.

Strzelba gładkolufowa 10: 10 strzałów ze strzelby bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, do tarczy papierowej TS-9 , strzelanie w dwóch seriach po 5 strzałów , czas serii 1 minuta, odległość 25 m.

Chcesz otrzymywać powiadomieniach o ogłoszeniach?

Archiwa