Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości 11.11.2019 r.

W dniu 11 listopada na strzelnicy Walther zostaną przeprowadzone  Otwarte Zawody Strzeleckie z okazji  Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Przypominam że,  obowiązuje elektroniczna rejestracja na zawody znajdująca się na stronie klubu w zakładce Zawody. ( Aktywna będzie od 1.11.2019)

Podczas zawodów strzelamy następujące konkurencje:

Pistolet bojowy 10 : Pistolet centralnego zapłonu, bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, odległość 25 m, czas konkurencji 1 min, tarcza 23p ( popiersie z pierścieniami), ilość strzałów 10 (bez strzałów próbnych), postawa stojąc, z wolnej ręki.

Karabin bojowy 10: 10 strzałów bez optyki i urządzeń optoelektronicznych, , tarcza 23p ( popiersie z pierścieniami), czas 1 min, odległość 25 m, postawa stojąc, z wolnej ręki

Karabin CZ 10: 10 strzałów do tarczy papierowej ,tarcza TS-4 (bez strzałów próbnych), czas 2 min, odległość 25 m, postawa stojąc. Przyrządy celownicze dowolne.

Strzelba Gładkolufowa 10: dowolna strzelba w kalibrze 12 . Ilość potrzebnej amunicji (Breneka) – 10 szt. Strzelane w dwóch seriach po 5 strzałów do tarczy TS-9. Czas na każdą serie 1 minuta.